Sponkovačka a klincovačka pneumatická 2v1
Kód: 8865040Podrobný popis
Malá ľahká pneumatická klincovačka a sponkovačka je určená na spájanie drevených a drevu podobných materiálov a k pripevňovaniu textílií, fólií, plachiet, igelitu, kože, dekoračných a izolačných materiálov apod. na drevený alebo drevu podobný podklad s použitím klincov a spôn. Univerzálna konštrukcia zásobníka umožňuje používať spony aj klince. Zásobník má tiež bočný priezor pre rýchlu kontrolu množstva klincov alebo spôn v stroji. Pre práce s materiálmi rôznej tvrdosti je možné ľahko nastaviť silu úderu tak , aby boli klinec alebo spona vždy zarazené tak hlboko, ako je potrebné. Sponkovačka má jednoduchý, rýchly a beznástrojový prístup k raziacemu mechanizmu pre rýchlu výmenu poškodených alebo zaseknutých klincov a spôn. Rukoväť je potiahnutá vrstvou gumy, ktorá tlmí vibrácie, nechladí a spríjemňuje držanie pri práci. Polohovateľný výfuk vzduchu umožňuje nasmerovať vzduch výstupu mimo užívateľa. Stroj je uložený v praktickom kufri.- nastaviteľná hĺbka nástrelu
- nastavenie smeru výfuku vzduchu
- jednoduché a rýchle beznástrojové otvorenie ústia pre rýchlu výmenu poškodených a zaseknutých klincov
Na stiahnutie
Návod 8865040
Dokumentácia 8865040
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
kufor
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klincovačky a sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126988278 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka klinca: | 15-50mm |
| doplňujúci parameter: | sklon klincov: 90°, spotreba vzduchu: 85 l/min, nastaviteľná hĺbka nastreleného klinca |
| hlava klincov: | 2mm |
| hmotnosť: | 1,2kg |
| kapacita zásobníka: | 100ks |
| max. pracovný tlak: | 8bar |
| pracovný tlak: | 4–7bar |
| šírka x výška spôn: | 5,7 x 1–1,25 × 19-40mm |
| typ klincov: | 1,25×0,95mm |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.