Štartovací zdroj s powerbankou, 18000mAh, 350A, max.700A
Kód: 8897321Podrobný popis
Určený na štartovanie benzínových a naftových motorov s 12V elektrickým systémom a objemom do 4000ccm. Powerbanku je tiež možné použiť na nabíjanie zariadení pomocou USB konektora, notebookov s 19V napájaním a tiež na napájanie 12V zariadení pomocou autozásuvky, napr. mobilnej chladničky alebo kompresora.- je vybavená integrovanou ochranou proti spätnému prúdu, skratu, prehriatiu a prebitiu
- je ideálnou súčasťou výbavy vozidiel a pri cestovaní
- LED svietidlo s 3 módmi svietenia (neprerušované, prerušované a SOS signalizácia)
- vďaka malému rozmeru a váhe je ľahko prenosná
- ľahké a pohotové naštartovanie vozidiel s vybitou batériou
- slúži tiež ako USB powerbanka, záložný zdroj pre notebooky (19V, 8 rôznych koncoviek) a zdroj pre 12V zariadenia (do 10A)
- všetko je uložené v kufríku, ktorý chráni jump štartér a všetko jeho príslušenstvo
Na stiahnutie
Návod 8897321
Dokumentácia 8897321
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autonabíjačky a štartovacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8595126978835 |
| akumulátor: | 3,7V DC, Li-polymer |
| hmotnosť: | 680g |
| kapacita akumulátora: | 18000mAh (66,6Wh) |
| max. prúd: | 700A |
| obsah valca: | benzín nebo nafta do 4000ccm |
| prevádzková teplota prístroja: | +10°C - +40°C |
| štartovací prúd: | 350A |
| teplota okolia: | -15°C - +40°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.