Svietidlo 30W, 42x LED, 3200lm, IP65
Kód: 43228Podrobný popis
LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED reflektory sú vďaka nízkej spotrebe energie, odolnosti proti dažďu, prachotesnosti, širokouhlému osvieteniu plochy, možnosti nastavenia sklonu, bezúdržbovosti, mechanickej odolnosti a dlhej životnosti (viac ako 30 000 hod.) vhodné pre dlhodobé osvetlenie budov, vonkajších a pracovných priestorov alebo reklamných plôch.- reflektor je určený na trvalé pripevnenie a zapojenie
- krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
Na stiahnutie
Návod 43228
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
LED dióda
stupeň ochrany krytom: IP65
LED dióda
stupeň ochrany krytom: IP65
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126978538 |
| farebná teplota svetla: | 6300K |
| hmotnosť: | 1kg |
| krytie: | IP65 |
| napätie/frekvencia: | 180-240V-50/60Hz |
| príkon: | 30W |
| svetelný tok: | 3200lm |
| uhol vyžarovania: | 120° |
| životnosť diódy: | > 30.000hod |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.