Svietidlo LED solárne s pohybovým senzorom, 16xLED, 120 lm, IPX4
Kód: 43130Podrobný popis
Malé solárne svietidlo s pohybovým snímačom je ideálnym svietidlo do miest, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Toto kompaktné svietidlo je určené na inštaláciu na stenu alebo stĺpik v miestach, kde často svieti slnko. Svietidlo má dva režimy: 100% výkonu a 10% výkonu (úsporný režim).- po západe slnka svietidlo stále svieti na 10% výkonu a pri aktivácii pohybového senzora sa prepne na 100% výkonu
- ON / OFF prepínač
Na stiahnutie
Návod 43130
Normy a vlastnosti
LED dióda
Li-ion batéria
stupeň ochrany krytom: IPX4
LED dióda
Li-ion batéria
stupeň ochrany krytom: IPX4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126983808 |
| akumulátor: | 3,7V Li-ion, 1200mAh |
| farebná teplota svetla: | 6500K |
| hmotnosť: | 144g |
| krytie: | IPX4 |
| svetelný tok: | 120lm |
| životnosť diódy: | > 25.000hod |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.