Uťahovač príklepový pneumatický, max. uťahovací moment 340Nm
Kód: 8865011Podrobný popis
Určený na rýchle a spoľahlivé uťahovanie a povoľovanie skrutiek alebo matíc na konštrukciách, kolesách automobilov a pod.- vďaka kompozitovej časti tela má uťahovač nižšiu hmotnosť pre pohodlné držanie a menej únavnú prácu
- prepínač smeru a rýchlosti otáčania
- pogumovaná rukoväť pre príjemnejšie držanie a tlmenie vibrácií
Na stiahnutie
Návod 8865011
Dokumentácia 8865011
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uťahováky |
|---|---|
| EAN: | 8595126967075 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 180mm |
| hmotnosť: | 1,9kg |
| max. krútiaci moment: | 340Nm |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 7400/min |
| spotreba vzduchu: | 113l/min |
| unášač: | 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.