Uťahovač príklepový pneumatický kompaktný, max. uťahovací moment 610Nm
Kód: 4795010Podrobný popis
Určený na rýchle a spoľahlivé uťahovanie a povoľovanie skrutiek alebo matíc na konštrukciách, kolesách automobilov a pod. Veľmi krátke telo je výrazne ľahšie, s posunutým ťažiskom v osi ruky a je teda vhodný najmä na dlhodobejšiu, menej namáhavú prácu.- prepínač smeru a rýchlosti otáčania
- TWIN HAMMER dvojitý príklepový mechanizmus uťahovača sa skladá z dvoch kladív, ktoré sa otáčajú okolo vretena. Tieto kladivá vyvíjajú veľký krútiaci moment, pretože pôsobia na vreteno z oboch strán súčasne.
Na stiahnutie
Návod 4795010
Dokumentácia 4795010
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uťahováky |
|---|---|
| EAN: | 8595126976701 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 125mm |
| hmotnosť: | 1,4kg |
| max. krútiaci moment: | 610Nm |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 10000/min |
| spotreba vzduchu: | 170l/min |
| unášač: | 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.