Uťahovač príklepový pneumatický s príslušenstvom, 15-dielna sada
Kód: 8865004Podrobný popis
Určený na rýchle a spoľahlivé uťahovanie a povoľovanie skrutiek alebo matíc na konštrukciách, kolesách automobilov a pod.- kufor s príslušenstvom: rázové nástrčné kľúče 9-10-11-13-14-17-19- 22-24-27mm, nadstavec 125mm, imbusový kľúč, olejnička, 1/4“ konektor rýchlospojky
Na stiahnutie
Návod 8865004
Dokumentácia 8865004
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
kufor
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uťahováky |
|---|---|
| EAN: | 8595126967068 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 180mm |
| hmotnosť: | 1,9 kg |
| max. krútiaci moment: | 340Nm |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 7400/min |
| spotreba vzduchu: | 113l/min |
| unášač: | 1/2" (12mm) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.