Uťahovač račňový pneumatický, max. uťahovací moment 64Nm, 1/2"
Kód: 8865015Podrobný popis
Račňový uťahovač s nastavovaním uťahovacieho momentu je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov. Vďaka svojim rozmerom umožňuje prístup do ťažko prístupných miest (napr. pri opravách automobilov, pri práci na oceľových konštrukciách atď.). Prednosťou pneumatického račňového uťahovača je rýchlosť vykonanej práce.- prepínač smeru otáčania
- nastavenie uťahovacieho momentu
Na stiahnutie
Návod 8865015
Dokumentácia 8865015
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uťahováky |
|---|---|
| EAN: | 8595126957601 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| hmotnosť: | 1,1kg |
| max. krútiaci moment: | 64Nm |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 150/min |
| spotreba vzduchu: | 113l/min |
| unášač: | 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.