Uťahovač rázový, príkon 950W, 500Nm
Kód: 8890603Podrobný popis
Rázový uťahovač je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov napr. pri opravách automobilov, pri práci na oceľových konštrukciách a pod. Rázový mechanizmus uťahovača umocňuje účinok sily motora pri doťahovaní či povoľovaní. Uťahovač umožňuje vykonávať rýchlu a plynulú prácu.Na stiahnutie
Návod 8890603
Dokumentácia 8890603
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
rozmer: 1/2"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
rozmer: 1/2"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutkovače |
|---|---|
| EAN: | 8595126970471 |
| hmotnosť: | 3,3kg |
| max. krútiaci moment: | 500Nm |
| max. Ø samoreznej skrutky: | M22 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 2300/min |
| príkon: | 950W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.