Uťahovač rázový aku Share20V, 1x 2Ah, 1/4" šesťhran na bity, 180Nm
Kód: 8891812Podrobný popis
Ľahký a výkonný rázový akumulátorový uťahovač s max. krútiacim momentom 180Nm poskytuje výkon potrebný pre uťahovanie a povoľovanie skrutiek a vrutov. Rázový moment zvyšuje silu pri skrutkovaní a zároveň znižuje spotrebu batérie. Preto je rázový uťahovač oveľa efektívnejší ako aku vŕtačka a tiež zaskrutkuje viac skrutiek na jedno nabitie batérie. Dotiahnutie vrutu uľahčuje automatické zníženie rýchlosti pri zvýšení odporu a trenia doťahovaného vrutu. Hlava so šesťhranným úchytom je vybavená zámkom pre bity a držiaky bitov s drážkou. Celokovová prevodovka zabezpečuje bezchybný chod aj pri vysokej záťaži a prispieva k lepšiemu odvodu tepla vznikajúceho pri práci. Uťahovač je vybavený LED svietidlom, ktoré osvetľuje pracovný priestor pri práci. Vďaka nízkej hmotnosti 1,6kg s batériou je možné uťahovač používať aj pri dlhších prácach.- 1/4" šesťhran so zámkom
- integrované LED svetlo uľahčuje prácu v tmavých priestoroch
- celokovová prevodovka
- nízka hmotnosť
- kovový hák na zavesenie na opasok
Na stiahnutie
Návod 8891812
Dokumentácia 8891812
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
1 akumulátor
napätie akumulátora: 20V
uchytenie: vonkajší štvorhran 1/4"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
1 akumulátor
napätie akumulátora: 20V
uchytenie: vonkajší štvorhran 1/4"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126986632 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 1,6kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 180Nm |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | 0–2800/min |
| počet rázov: | 0–3600/min |
| unášač nástroja: | 1/4" šesťhran |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.