Uťahovač rázový aku Share20V, bez aku, 180Nm
Kód: 8891811Podrobný popis
Ľahký a výkonný rázový uťahovač s vysokým max. uťahovacím momentom 180Nm poskytuje výkon, ktorý umožňuje využitie v širokej škále prác. Rázový moment zvyšuje silu a zároveň znižuje spotrebu batérie a preto je pri skrutkovaní oveľa efektívnejší ako aku vŕtačka, čo umožňuje dlhší pracovný cyklus na jedno nabitie batérie. Celokovová prevodovka uložená v kovovom puzdre zaisťuje bezchybný chod pri aj vysokom zaťažení a prispieva k lepšiemu odvodu tepla vznikajúceho pri práci.- unášač nástroja 1/2" štvorhran
- integrované LED svetlo uľahčuje prácu v tmavých priestoroch
- s hmotnosťou iba 1,6kg je ideálny pre dlhodobejšie práce
- hák na zavesenie na opasok
Na stiahnutie
Návod 8891811
Normy a vlastnosti
tvar hrotu / uchytenie: vonkajší štvorhran
rozmer: 1/2"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
LED dióda
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
uchytenie: vonkajší štvorhran 1/2"
tvar hrotu / uchytenie: vonkajší štvorhran
rozmer: 1/2"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
LED dióda
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
uchytenie: vonkajší štvorhran 1/2"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019745828 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 1,6kg |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 180Nm |
| otáčky: | 0–2400/min |
| počet rázov: | 0–3600/min |
| unášač nástroja: | štvorhran 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.