Vŕtačka akumulátorová, bezuhlíkový motor, 12V, 1x2Ah Li-ion
Kód: 8891152Podrobný popis
Ľahká akumulátorová vŕtačka je určená a vŕtanie do dreva, kovu a plastov a na doťahovanie a povoľovanie skrutiek a vrutov. Je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu elektrickej energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce. Vrtáky sa upínajú do kvalitného skľučovadla s aretáciou. Na výber sú 2 režimy práce: vŕtanie a skrutkovanie, pri ktorom je možné vybrať z jeden z 20 stupňov prednastavených momentov. Integrované LED svietidlo osvetľuje pracovný priestor a pre zlepšenie orientácie v tmavých priestoroch má oneskorené vypnutie. Rukoväť je pokrytá gumou, ktorá znižuje prenos vibrácií a spolu s nízkou hmotnosťou, ergonomickým tvarom a vyvážením robí prácu príjemnejšou a menej únavnou.- moderný bezuhlíkový motor
- nízka hmotnosť pri zachovaní vysokej sily
- dvojrýchlostná prevodovka
- LED svietidlo s dosvitom
- ergonomická pogumovaná rukoväť
Na stiahnutie
Návod 8891152
Dokumentácia 8891152
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
kufor
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
kufor
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595703608063 |
| ⌀ vrtáku: | 0,8-10mm |
| akumulátor: | 12V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 0,9kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 35Nm |
| max. vŕtanie do dreva: | 22mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 10mm |
| nabíjanie batérie cca: | 90min |
| otáčky: | I. 0-350/min, II. 0-1350/min |
| rýchloupínacia hlava: | polokovová 3/8" |
| stupne uťah. momentu: | 20+vŕtanie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.