Vŕtačka akumulátorová,12V Li-ion, 1x1500mAh
Kód: 402402Podrobný popis
Praktická a ľahká akumulátorová vŕtačka je určená na vŕtanie do dreva, kovu a plastov a tiež na doťahovanie a povoľovanie skrutiek. Na vŕtačke je moderné skľučovadlo s aretáciou, ktoré je možné uťahovať a povoľovať jednou rukou. Dvojrýchlostná prevodovka umožňuje dosiahnuť maximálny výkon v celom rozsahu otáčok. Priložená sada skrutkovacích bitov obsahuje bity často používané pri skladaní nábytku. Tu tiež využijete 19 stupňov nastavenia krútiaceho momentu, ktorý zabráni pretočeniu vrutu v predvŕtanej diere. Vŕtačka spolu s príslušenstvom je uložená v peknej pevnej darčekovej krabici. Vďaka Li-ion technológii je možné akumulátor kedykoľvek dobíjať bez vplyvu na jeho kapacitu a životnosť. Li-ion akumulátor stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydrží dlho nabitý a pripravený na použitie.- elegantný dizajn
- skľučovadlo s aretáciou pre jednoduchú výmenu nástrojov
- nízka hmotnosť, ergonomický tvar a rozloženie hmotnosti skrutkovača robí prácu príjemnejšou a menej únavnou
- dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
- integrované LED svetlo uľahčí prácu v tmavých či úzkych priestoroch
- magnetická plocha slúži ako držiak skrutiek, indikácia nabitia akumulátora
- sada vrtákov a bitov umožňuje okamžite začať pracovať
Na stiahnutie
Návod 402402
Dokumentácia 402402
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
obsahuje magnet / magnetizované
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
kufor
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
obsahuje magnet / magnetizované
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126989572 |
| ⌀ vrtáku: | 0,8-10mm |
| akumulátor: | 12V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 0,9kg |
| kapacita akumulátora: | 1500mAh |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 25Nm |
| nabíjanie batérie cca: | 2h |
| otáčky: | I. 0-375/min, II. 0-1400/min |
| príslušenstvo: | sada 13ks: vrtáky 1,5-2-2,5-3-3,5-4-5-6mm, bity (-)5mm, PH1-2, HEX 5, TORX 20 |
| rýchloupínacia hlava: | polokovová 3/8" |
| stupne uťah. momentu: | 19+vŕtanie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.