Vŕtačka akumulátorová 16V, 2x 2Ah, 50Nm, nabíjačka 1,5A, kufor
Kód: 8791152Podrobný popis
Akumulátorový vŕtací skrutkovač spája vysoký výkon, kompaktné rozmery a modernú technológiu. Je určený na vŕtanie a skrutkovanie v dreve, kove aj plastoch a poskytuje presnú a spoľahlivú prácu. Vďaka hmotnosti 1 kg a malému telu sa ľahko ovláda aj v obmedzených priestoroch. Bezuhlíkový motor zabezpečuje vyššiu účinnosť, dlhšiu životnosť a nižšiu spotrebu energie. V kombinácii so 16V/2Ah Li-ion akumulátorom ponúka dlhú výdrž a plynulý chod. Maximálny krútiaci moment dosahuje 50 Nm na prvej a 25 Nm na druhej rýchlosti. Dvojstupňová prevodovka umožňuje pracovať v režime skrutkovania (0–400/min) alebo vŕtania (0–1350/min) s 20 úrovňami uťahovacieho momentu. Celokovové rýchloupínacie skľučovadlo s aretáciou uľahčuje výmenu nástroja. Náradie zvládne vŕtanie do dreva s priemerom až 25 mm a do ocele 10 mm. Prácu zjednodušuje automatické LED osvetlenie a ergonomická pogumovaná rukoväť. Model Extol Industrial tak predstavuje spoľahlivý nástroj na každodenné aj náročnejšie úlohy.- kompaktná konštrukcia
- bezuhlíkový motor
- dvojrýchlostná prevodovka
- krútiaci moment až 50Nm
- rýchloupínacie celokovové skľučovadlo s aretáciou
- automatické LED osvetlenie
Na stiahnutie
Návod 8791152
Dokumentácia 8791152
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
LED dióda
kufor
čas nabitia akumulátora: 2 hod.
vŕtanie
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
LED dióda
kufor
čas nabitia akumulátora: 2 hod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126992244 |
| ⌀ vrtáku: | 1,5-13mm |
| akumulátor: | 16V Li-ion (2x) |
| hmotnosť s aku: | 1kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 50/25Nm |
| max. vŕtanie do dreva: | 25mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 10mm |
| nabíjanie batérie cca: | 2h |
| otáčky: | I. 0-400/min, II. 0-1350/min |
| rýchloupínacia hlava: | celokovová |
| stupne uťah. momentu: | 20+vŕtanie |
| v kufri: | áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.