Vŕtačka kompaktná bez príklepu, príkon 450W
Kód: 8890001Podrobný popis
Určená najmä na dlhodobejšie vŕtacie práce do dreva alebo ocele, pri ktorých sa preferuje ľahká vŕtačka. Jemná regulácia otáčok umožňuje ideálne nastavenie pre vŕtanie do konkrétneho materiálu či na skrutkovanie. Vŕtačka je vhodnou súčasťou výbavy elektronáradia v domácnosti.Na stiahnutie
Návod 8890001
Dokumentácia 8890001
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
vŕtanie
skrutkovanie
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126980241 |
| ⌀ vrtáku: | 1–10mm |
| hmotnosť: | 1,2kg |
| hriadeľ: | 3/8"–24 UNF |
| max. vŕtanie do dreva: | 15mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 10mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–2800/min |
| príkon: | 450W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.