Vŕtačka pneumatická, otáčky 1800/min.
Kód: 8865025Podrobný popis
Vŕtačka určená na vŕtanie do ocele a iných kovov, dreva a umelých hmôt. Tichosť prevádzky náradia môže byť vítaná pri dlhodobej práci v kolektíve, napr. v dielňach.- prepínač smeru otáčania
- odvod vzduchu držadlom smerom dole zabraňuje víreniu stružlín a prachu
Na stiahnutie
Návod 8865025
Dokumentácia 8865025
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126957625 |
| ⌀ vrtáku: | 1-10mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| hmotnosť: | 1,1kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 1800/min |
| spotreba vzduchu: | 113l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.