Vŕtačka príklepová, príkon 1050W
Kód: 8790051Podrobný popis
Veľmi výkonná dvojrýchlostná vŕtačka s kvalitnými ložiskami a prevodmi pre profesionálne použitie.- špičkové celokovové rýchloupínacie skľučovadlo Weida so zámkom ClickLock umožní rýchlo a spoľahlivo vymeniť vrták bez použitia náradia
- dvojrýchlostná prevodovka umožní prepnúť na nižšie otáčky a tým dosiahnuť väčšieho krútiaceho momentu pre vykružovanie väčších otvorov, miešanie, vŕtanie do tvrdších materiálov atď.
- oddelená skriňa prevodovky z hliníkovej zliatiny
- ergonomický spínač s nastavením optimálnych otáčok pre konkrétny materiál
Na stiahnutie
Návod 8790051
Dokumentácia 8790051
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Click-Lock systém
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Click-Lock systém
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126948241 |
| ⌀ vrtáku: | 1,5–13mm |
| hmotnosť: | 3,5kg |
| max. vŕtanie do dreva: | 30mm |
| max. vŕtanie do muriva: | 16mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–1100/min, 0–2800/min |
| počet príklepov: | 0–11000/min, 0–27000/min |
| príkon: | 1050W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.