Vŕtačka príklepová, príkon 750W
Kód: 8890012Podrobný popis
Výkonná príklepová vŕtačka, vhodná na vŕtanie, skrutkovanie a vŕtanie do muriva a pórobetónu.- prepnutím z vŕtania na vŕtanie s mechanickým príklepom si poradíte aj s murivom
- na širokom spínači pohodlne nastavíte otáčky optimálne pre konkrétny materiál
- klasické celokovové skľučovadlo zaručí spoľahlivé upevnenie vrtáku aj pre ťažšie práce
Na stiahnutie
Návod 8890012
Dokumentácia 8890012
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126948296 |
| ⌀ vrtáku: | 1,5–13mm |
| hmotnosť: | 2,2kg |
| hriadeľ: | 1/2" |
| max. vŕtanie do dreva: | 25mm |
| max. vŕtanie do muriva: | 13mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–3000/min |
| počet príklepov: | 0–28000/min |
| príkon: | 750W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.