Vŕtačka príklepová, príkon 850W
Kód: 8790031Podrobný popis
Výkonná dvojrýchlostná vŕtačka s kvalitnými ložiskami a prevodmi pre profesionálne použitie.- špičkové celokovové rýchloupínacie skľučovadlo Röhm so zámkom ClickLock umožní rýchlo a spoľahlivo vymeniť vrták bez použitia náradia
- prepnutím z vŕtania na vŕtanie s mechanickým príklepom si poradíte aj s murivom
- oddelená skriňa prevodovky z hliníkovej zliatiny
- ergonomický spínač s nastavením optimálnych otáčok pre konkrétny materiál
Na stiahnutie
Návod 8790031
Dokumentácia 8790031
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
Click-Lock systém
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
Click-Lock systém
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126948234 |
| ⌀ vrtáku: | 1,5–13mm |
| hmotnosť: | 2,7kg |
| max. vŕtanie do dreva: | 25mm |
| max. vŕtanie do muriva: | 13mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–2800/min |
| počet príklepov: | 0–27000/min |
| príkon: | 850W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.