Vŕtačka príklepová dvojrýchlostná, príkon 1050W
Kód: 8890040Podrobný popis
Veľmi výkonná a robustná príklepová vŕtačka so silným motorom je určená najmä pre náročné vŕtacie práce do tvrdých materiálov.- veľmi výkonná dvojrýchlostná vŕtačka, kovové uloženie ložísk a prevodov lepšie odvádza teplo a predlžuje životnosť vŕtačky
- skľučovadlo s rozsahom do 16mm umožňuje použiť vŕtačku aj na vŕtanie dier väčších priemerov
- prepnutím z vŕtania na vŕtanie s mechanickým príklepom si poradí aj s murivom
- veľká rukoväť v tvare "D" zaisťuje nielen pohodlné držanie vŕtačky pri ťažkej práci, ale tiež chráni ruku pred zranením
- ergonomický spínač s nastavením optimálnych otáčok pre konkrétny materiál
- dobré vyváženie stroja
Na stiahnutie
Návod 8890040
Dokumentácia 8890040
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126983730 |
| ⌀ vrtáku: | 3–16mm |
| doplňujúci parameter: | priemer krku pre uchytenie prídavnej rukoväte 43mm |
| hmotnosť: | 3,4kg |
| hriadeľ: | 1/2"–20 UNF |
| max. vŕtanie do betónu: | 20mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 40mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 16mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | I. 0–900/min, II. 0–2500/min |
| počet príklepov: | I. 0–14400/min, II. 0–40000/min |
| príkon: | 1050W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.