Vŕtačka príklepová dvojrýchlostná, príkon 1100W
Kód: 8890048Podrobný popis
Výkonná príklepová vŕtačka, vhodná na vŕtanie do bežných materiálov, muriva a pórobetónu.- prepnutím z vŕtania na vŕtanie s mechanickým príklepom si poradíte aj s murivom
- ergonomický spínač s nastavením optimálnych otáčok pre konkrétny materiál
- klasické celokovové skľučovadlo zaručí spoľahlivé upevnenie vrtáku aj pre ťažšie práce
- veľmi výkonná dvojrýchlostná vŕtačka, kovové uloženie ložísk a prevodov lepšie odvádza teplo a predlžuje životnosť vŕtačky
Na stiahnutie
Návod 8890048
Dokumentácia 8890048
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
regulácia otáčok
ľavý/pravý chod
2 rýchlosti otáčania
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126955850 |
| ⌀ vrtáku: | 1,5–13mm |
| hmotnosť: | 3kg |
| hriadeľ: | 1/2" |
| max. vŕtanie do dreva: | 30mm |
| max. vŕtanie do muriva: | 16mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–1100/min, 0–3000/min |
| počet príklepov: | 0–15000/min, 0–45000/min |
| príkon: | 1100W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.