Vŕtačka s príklepom aku kompaktná Share20V, 2x 2Ah, 50Nm, bezuhlíkový motor
Kód: 8891806Podrobný popis
Ľahký a výkonný dvojrýchlostný vŕtací akumulátorový skrutkovač s príklepom poskytuje vysoký vŕtací výkon pri vŕtaní do širokej škály materiálov – oceľ, kovy, drevo, plast, s príklepom aj do muriva. Je určený pre náročnejšie práce a vďaka svojmu kompaktnému designu sa s ním veľmi dobre pracuje aj pri dlhšom používaní. Vŕtačka je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu elektrickej energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Celokovová prevodovka je navrhnutá na vysoký krútiaci moment a zaisťuje bezchybný chod pri vysokej záťaži. Vrtáky sa upínajú do kvalitného celokovového skľučovadla s aretáciou. Vďaka plynulému nastaveniu momentov je možné využiť celý rozsah stupnice a nielen vyznačených 20 stupňov. Vŕtačka má 3 režimy práce: vŕtanie, skrutkovanie a vŕtanie s príklepom. Integrované LED svietidlo umiestnené na spodnej časti rukoväte osvetľuje pracovný priestor a pre zlepšenie orientácie v tmavých priestoroch má oneskorené vypnutie.- 50Nm bezuhlíkový motor
- celokovové skľučovadlo s aretáciou
- plynulé nastavanie momentu pre skrutkovanie plus vŕtanie a príklep
- kvalitná celokovová prevodovka
- LED svietidlo v rukoväti
- vŕtanie s príklepom pre vŕtanie do muriva
- hák na zavesenie za opasok
Na stiahnutie
Návod 8891806
Dokumentácia 8891806
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
2 akumulátory
kufor
napätie akumulátora: 20V
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
2 akumulátory
kufor
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595703608803 |
| ⌀ vrtáku: | 0,5-10mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka: | 15cm |
| hmotnosť s aku: | 1,3kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 50/33Nm |
| max. vŕtanie do dreva: | 25mm |
| max. vŕtanie do muriva: | 8mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 6mm |
| nabíjanie batérie cca: | 50min |
| otáčky: | I. 0-500/min, II. 0-1800/min |
| počet príklepov: | I. 0-8800/min, II. 0-28500/min |
| rýchloupínacia hlava: | celokovová 1/2" |
| stupne uťah. momentu: | 20 + vŕtanie, vŕtanie s príklepom |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.