Vŕtačka s príklepom aku Share20V, 1x 2Ah, 80Nm, bezuhlíkový motor, kufor
Kód: 8791802Podrobný popis
Výkonná dvojrýchlostná akumulátorová vŕtačka s príklepom poskytuje vysoký výkon pri vŕtaní do širokej škály materiálov - oceľ, kovy, drevo, plasty a s príklepom aj do muriva. Je určená pre náročné práce a vďaka ergonomickému designu sa s ňou dobre pracuje aj pri dlhodobom používaní. Vŕtačka je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom. Tento typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Celokovová prevodovka je špeciálne navrhnutá pre vysoký krútiaci moment a zaisťuje bezchybný chod pri vysokej záťaži. Vŕtačka má 3 režimy práce: vŕtanie, skrutkovanie a vŕtanie s príklepom. Nástroje sa upínajú do kvalitného celokovového skľučovadla s funkciou uzamknutia, režim skrutkovania ponúka 20 stupňov uťahovacieho momentu. Integrované LED svietidlo umiestnené na spodnej časti rukoväte osvetľuje pracovný priestor a pre zlepšenie orientácie v tmavých priestoroch má oneskorené vypnutie.- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
- kvalitné celokovové skľučovadlo
- funkcia uzamknutia: po úplnom dotiahnutí skľučovadla pri upínaní nástroja sa miernym pootočením do opačného smeru, pokiaľ nedôjde ku slabému kliknutiu, skľučovadlo uzamkne, čo zamedzí nežiadúcemu uvoľneniu nástroja, zvlášť pri používaní uťahovacieho momentu, alebo vŕtania s príklepom
- celokovová prevodovka
- LED svetlo
- príklep pre vŕtanie do muriva a iných stavebných materiálov
- tri režimy práce: vŕtanie, skrutkovanie a vŕtanie s príklepom
Na stiahnutie
Návod 8791802
Dokumentácia 8791802
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
1 akumulátor
kufor
napätie akumulátora: 20V
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
1 akumulátor
kufor
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595703603648 |
| ⌀ vrtáku: | 2-13mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 1,8kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 80/60Nm |
| max. vŕtanie do dreva: | 35mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | I. 0-550/min, II. 0-2000/min |
| počet príklepov: | I. 0-8800/min, II. 0-32000/min |
| rýchloupínacia hlava: | celokovová 1/2"-20UNF |
| stupne uťah. momentu: | 20 + vŕtanie, vŕtanie s príklepom |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.