Vysávač aku Share20V, bez aku, 500ml nádoba
Kód: 8891873Podrobný popis
Akumulátorový vysávač je určený na suché vysávanie v domácnosti alebo v aute a je ideálny pre menšie upratovacie práce, kvôli ktorým sa vám nechce rozbaľovať elektrický vysávač. Je dodávaný s podlahovou hubicou a predlžovacou sacou rúrkou na vysávanie podlahy, malou hubicou so štetinami, úzkou štrbinovou hubicou a ohybnou hadicou. Vďaka bezvreckovému prevedeniu odpadá potreba opakovaného dokupovania vreciek. Jednoduché čistenie umožňuje nádoba na prach jednoducho oddeliteľná od tela vysávača, ktorú stačí iba vysypať a nasadiť späť. Jej objem postačuje na rutinné upratovanie. Dôležitou súčasťou vysávača je filtrácia. Vysávač má sieťkový filter a jemný HEPA filter s vysokou filtračnou účinnosťou. Sieťkový filter chráni jemný HEPA filter pred zanesením hrubým prachom a väčšími časticami. Vďaka svojej vysokej filtračnej účinnosti je HEPA filter vhodný aj pre alergikov. Zanesené filtre aj zbernú nádobku na prach je možné umyť pod tečúcou vodou. Priložená hadica v kombinácii so štrbinovou hubicou je vhodná najmä na vysávanie v horšie prístupných miestach, tam sa so širším telom vysávača nedá dostať, napr. okolo sedačiek v aute i domácnosti, úzkych priestoroch a pod.- účinná filtrácia vďaka HEPA filtru
- bohaté príslušenstvo - 3 hubice, ohybná hadica, predlžovacia rúrka pr. 39mm
- jednoduché a rýchle čistenie
Na stiahnutie
Návod 8891873
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126986601 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| filtračný systém: | HEPA |
| hmotnosť s aku: | 1,2kg |
| objem nádobky: | 500ml |
| príslušenstvo: | 3 hubice, ohybná hadica, predlžovacia rúrka |
| rýchlosť prietoku vzduchu: | 18,3l/s |
| vákuum: | ≥ 3,8kPa |
| vodou umývateľný filter: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.