Vysávač dielenský, príkon 1400W, 30L, suché/mokré vysávanie
Kód: 8895800Podrobný popis
Vysávač pre suché aj mokré vysávanie s antikorovou nádobou, integrovanou zásuvkou na pripojenie elektrospotrebiča s funkciou automatického spínania a možnosťou poloautomatického čistenia HEPA filtra pomocou tlačidla je určený na vysávanie hrubých mechanických nečistôt a prachu a na mokré vysávanie podlahovou hubicou so stierkou pri činnostiach, pre ktoré nie je možné alebo vhodné použiť bežný vysávač, napr. na odsávanie prachu pri prevádzke elektronáradia, čistenie kotla alebo krbu, vysávanie podlahy v dielni, vysávanie vody po umytí podlahy a pod.- použitie na suché aj mokré vysávanie
- tlačidlo pre poloautomatické čistenie HEPA filtra vysávača
- 3m sacia hadica a 6m prívodný kábel umožňujú prácu s vysávačom vo väčšom priestore
- integrovaná zásuvka na 230V umožňujúca vzdialené ovládanie vysávača
- veľká 30l antikorová nádoba
- univerzálna podlahová hubica vhodná na suchú aj mokrú plochu
Na stiahnutie
Návod 8895800
Dokumentácia 8895800
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dom a záhrada |
|---|---|
| EAN: | 8595126979689 |
| dĺžka prívodného kábla: | 6m |
| dĺžka sacej hadice: | 3m |
| filtračný systém: | HEPA, filtr tekutin, filtrační sáčky |
| hmotnosť: | 6,8kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádobky: | 30l |
| prietok vzduchu: | 45l/s |
| príkon: | 1400W |
| vnútorný priemer: | 32mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.