Brúska dvojkotúčová, príkon 150W, kotúč 125mm
Kód: 410120Podrobný popis
Malá stolová brúska pre bežné kovoobrábacie práce. Hravo taktiež nabrúsi všetky nástroje v dielni, domácnosti a záhrade.Na stiahnutie
Návod 410120
Dokumentácia 410120
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126950466 |
| ⌀ kotúčov: | 125x12,7x š.16mm |
| hmotnosť: | 4,3kg |
| hrubosť kotúčov: | P36 & P80 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 2950/min |
| príkon: | 150W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.