Brúska dvojkotúčová, príkon 350W, kotúč 200mm
Kód: 410130Podrobný popis
Silná stolová brúska určená pre náročnejšie obrábanie kovu.Na stiahnutie
Návod 410130
Dokumentácia 410130
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126950725 |
| ⌀ kotúčov: | 200x16x š.20mm |
| hmotnosť: | 10kg |
| hrubosť kotúčov: | P36 & P80 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 2950/min |
| príkon: | 350W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.