Brúska excentrická, príkon 430W
Kód: 407202Podrobný popis
Obojručná brúska kombinuje kmitavý a rotačný pohyb taniera za účelom zamedzenia škrabancov, na jemnejšie brúsenie a leštenie drevených a kovových povrchov, lakov, tmelov a pod. Použitie suchého zipsu urýchľuje výmenu brúsnych papierov. UPOZORNENIE: Nie je určená na brúsenie sadrokartónu.- zabudované odsávanie prachu a zberný box na prach znižujú prašnosť pri práci
- elektronická regulácia otáčok
- orbitálne (excentrické) pohyby kotúča zvyšujú efektivitu brúsenia
Na stiahnutie
Návod 407202
Dokumentácia 407202
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126966986 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| excentricita: | 5mm |
| hmotnosť: | 1,9kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 5000-13000/min |
| príkon: | 430W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.