Brúska excentrická, príkon 450W
Kód: 8894202Podrobný popis
Obojručná brúska kombinuje kmitavý a rotačný pohyb taniera za účelom zamedzenia škrabancov, na jemnejšie brúsenie a leštenie drevených a kovových povrchov, lakov, tmelov a pod. Systém automatickej kontroly otáčok (Power Control System) bráni poškodeniu brúseného povrchu. Použitie suchého zipsu urýchľuje výmenu brúsnych papierov. UPOZORNENIE: Nie je určená na brúsenie sadrokartónu.- výrobok je vybavený systémom automatickej regulácie otáčok v závislosti na prítlaku, ktorý zamedzuje vzniku nežiaducich hlbokých rýh v brúsenom materiáli
- možnosť sklopenia bočného madla umožňuje brúsenie aj v zúžených priestoroch
- súčasťou dodávky sú dva nosné kotúče brusnych papierov v priemeroch 125 a 150mm.
Na stiahnutie
Návod 8894202
Dokumentácia 8894202
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
pomalý štart
protišmyková povrchová úprava
regulácia otáčok
pomalý štart
protišmyková povrchová úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126949712 |
| ⌀ kotúča: | 125 a 150mm |
| excentricita: | 3mm |
| hmotnosť: | 2,6kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 4000-13000/min |
| príkon: | 450W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.