Brúska na sadrokartón teleskopická, 225mm, 600W
Kód: 8894210Podrobný popis
Brúska na sadrokartón je určená na brúsenie povrchu múrov a stropov suchých stavieb za účelom zabrúsenia zatmelených spojov sadrokartónových dosiek, zahladenia miest s olúpaným náterom, odstránenia zvyškov tapiet a lepidla na stenách atď.- stojan na konci brúsky dovoľuje stroj oprieť o stenu pri prerušení práce a zároveň zabraňuje poškodeniu hadice
- pohyblivé spojenie rukoväte s motorom umožňuje pohodlne brúsiť strop aj múry
- pri preprave je možné brúsku zložiť na polovicu a uložiť do kufra, ktorý ju ochráni pred poškodením
- regulácia otáčok pre optimalizáciu brúsneho výkonu ohľadom na použitú hrubosť papiera a obrusovaného materiálu
- možnosť manuálnej regulácie intenzity odsávania prachu pre šetrné brúsenie krehkých či mäkkých povrchov a ochranu pred olupovaním povrchovej úpravy intenzívnym odsávaním
- ergonomický tvar, nízka hmotnosť a predlžovacia teleskopická trubica pre ľahkú prácu z rebríka či lešenia
- jednoduchá a rýchla výmena brúsneho papiera vďaka uchyteniu na suchý zips
Na stiahnutie
Návod 8894210
Dokumentácia 8894210
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
kufor
pomalý štart
regulácia otáčok
kufor
pomalý štart
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126971232 |
| ⌀ brúsneho papiera: | 225mm |
| ⌀ kotúča: | 215mm |
| dĺžka: | 1,1-1,65m |
| hmotnosť: | 3,5kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 600-1500/min |
| príkon: | 600W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.