Brúska pásová, príkon 1010W, brúsny pás 533x76mm
Kód: 8894300Podrobný popis
Výkonná pásová brúska je ideálna na rýchle a veľmi účinné plošné a hranové brúsenie najrôznejších povrchov, ako drevo, plast alebo kov. Po odklopení predného ochranného krytu je možné brúsku použiť na brúsenie užších škár, prípadne na dobrusovanie v horšie prístupných miestach.- silný výkon 1010W, možnosť nastavenia rýchlosti brúsneho pásu a možnosť pripevnenia k pracovnému stolu umožňuje univerzálne použitie stroja
- vďaka praktickým svorkám v príslušenstve môžete brúsku pripevniť na pracovnú dosku pásom dohora
- nízky profil a vyklápací kryt prednej časti pásu dovoľuje brúsenie v stiesnených priestoroch
- polohovateľná rukoväť
Na stiahnutie
Návod 8894300
Dokumentácia 8894300
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
protišmyková povrchová úprava
regulácia otáčok
protišmyková povrchová úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126967341 |
| brúsna plocha: | 170x75mm |
| brúsny pás: | 533x75mm |
| hmotnosť: | 3,5kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1010W |
| rýchlosť pásu naprázdno: | 120-360m/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.