Brúska uhlová, príkon 1150W, priemer 125mm
Kód: 8792006Podrobný popis
Malá šikovná brúska určená na stredne ťažké rezacie a brúsne práce, obrusovanie zvarových švov a pod. Kompaktné rozmery umožňujú pohodlnú prácu jednou rukou.- mimoriadne odolné prevody z kvalitnej ocele zaisťujú dlhú životnosť stroja
- NSK guľôčkové ložiská zaisťujú dlhodobo dokonalý chod rotujúcich častí
- pancierové vinutie a vysoký obsah striebra v komutátore zvyšuje odolnosť brúsky pri dlhodobej záťaži
Na stiahnutie
Návod 8792006
Dokumentácia 8792006
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
priemer kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126981255 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| hmotnosť: | 2,1kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 10500/min |
| príkon: | 1150W |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.