Brúska uhlová, príkon 1200W, priemer 125mm, predĺžená rukoväť, bezpečnostný spínač
Kód: 403127Podrobný popis
Na ľahšie rezacie a brúsne práce, obrusovanie zvarových švov a pod.- úzke telo pre pohodlné držanie
- možnosť nastavenia rukoväte do troch polôh uvítajú praváci aj ľaváci
- predĺžená rukoväť pre pohodlné držanie
Na stiahnutie
Návod 403127
Dokumentácia 403127
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
kryt kotúča
priemer kotúča
kryt kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126976190 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| hmotnosť: | 2,1kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 11000/min |
| príkon: | 1200W |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.