Brúska uhlová, príkon 1400W, priemer 125mm, regulácia otáčok
Kód: 8792014Podrobný popis
Výkonná brúska určená aj na ťažšie rezacie a brúsne práce. Regulácia otáčok umožňuje lepšiu kontrolu uberania materiálu pri finálnej povrchovej úprave a leštení kovov.- mimoriadne odolné prevody z kvalitnej ocele zaisťujú dlhú životnosť stroja
- NSK guľôčkové ložiská zaisťujú dlhodobo dokonalý chod rotujúcich častí
- regulátor nastavenia optimálnych otáčok podľa druhu spracovávaného materiálu
- vďaka možnosti zmeny otáčok je brúsku možné použiť aj na leštenie (unášač a kotúč nie sú súčasťou dodávky)
Na stiahnutie
Návod 8792014
Dokumentácia 8792014
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
pomalý štart
regulácia otáčok
udržiavanie rovnakého výkonu
kryt kotúča
priemer kotúča
pomalý štart
regulácia otáčok
udržiavanie rovnakého výkonu
kryt kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126976046 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| hmotnosť: | 2,5kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 2850-9800/min |
| príkon: | 1400W |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.