Brúska uhlová, príkon 900W, priemer 125mm, bezpečnostný spínač
Kód: 403126Podrobný popis
Na ľahké rezacie a brúsne práce, obrusovanie zvarovacích švov a pod.- úzke telo pre pohodlné držanie
- možnosť nastavenia rukoväte do troch polôh uvítajú praváci aj ľaváci
Na stiahnutie
Návod 403126
Dokumentácia 403126
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
kryt kotúča
priemer kotúča
kryt kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126976176 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| hmotnosť: | 1,8kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 11000/min |
| príkon: | 900W |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.