Brúska uhlová, príkon 900W, priemer 125mm, dlaňový spínač
Kód: 8892025Podrobný popis
Uhlová brúska určená na stredne ťažké rezacie a brúsne práce. Ergonomicky riešený spínač zvyšuje komfort a bezpečnosť práce.- praktický tvar hlavy umožňuje odložiť brúsku „na chrbát“ v akomkoľvek pracovnom prostredí
- dlaňový spínač zvyšuje bezpečnosť práce
Na stiahnutie
Návod 8892025
Dokumentácia 8892025
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
kryt kotúča
priemer kotúča
kryt kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126975834 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| hmotnosť: | 2kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 11000/min |
| príkon: | 900W |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.