Brúska vibračná, príkon 200W, 187x90mm, hliníková základňa
Kód: 407115Podrobný popis
Obojručná vibračná brúska na plošné a kútové brúsenie rôznych drevených materiálov, kovov, plastov a odstraňovanie tmelov a lakov. UPOZORNENIE: Nie je určená na brúsenie sadrokartónu.- pevná hliníková základňa so suchým zipsom
- integrovaný systém odsávania pilín do zberného vaku
Na stiahnutie
Návod 407115
Dokumentácia 407115
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126974257 |
| brúsna plocha: | 187x90mm |
| brusný papier: | 230x93mm |
| hmotnosť: | 1,5kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 11000/min |
| príkon: | 200W |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.