Brúska vibračná deltová, príkon 125W
Kód: 407130Podrobný popis
Určená na brúsenie dreva a drevených materiálov, kovov a zabrúsenie poškodených miest povrchovej úpravy, napr. tmelov, farby, laku a pod. bez použitia vody. UPOZORNENIE: brúska nie je učená na brúsenie sadrokartónu.- jednoduchý tvar brúsky rozširuje varianty jeho uchopenia a zjednodušuje vykonávať presné brúsne práce aj v horšie prístupných miestach
- možnosť pripojenia odsávacieho zariadenia znižuje prašnosť pri práci
Na stiahnutie
Návod 407130
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126977289 |
| brúsna plocha: | delta 140x97mm |
| brusný papier: | delta 140x97mm |
| hmotnosť: | 1kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 14000/min |
| príkon: | 125W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.