Kladivo sekacie HEX 17mm, 1200W, energia úderu 14J, antivibračná rukoväť
Kód: 8790300Podrobný popis
Kompaktné sekacie kladivo určené pre pohodlné sekanie do betónu a muriva, prerážanie otvorov a menšie demolačné práce. Nízka hmotnosť umožňuje pohodlne pracovať dlhšiu dobu a sila úderu až 14J zaručuje vysokú efektivitu. HEX systém uchytenia sekáča má jednoduchú konštrukciu prispôsobenú veľkému namáhaniu a vysokú spoľahlivosť. Sekáč možno nastaviť do jednej zo 6 polôh. Kladivo je vybavené antivibračným systémom, ktorý dostatočne tlmí vibrácie, čím zvyšuje komfort a bezpečnosť práce. Mäkký povrch rukoväte a jej ergonómia tiež prispievajú k tlmeniu vibrácií a zvýšeniu komfortu úchopu. Otočná predná rukoväť v rozsahu 360° umožňuje prispôsobiť polohu rukoväte vzhľadom k pracovnej polohe kladiva.- HEX systém uchytenia sekáča má jednoduchú konštrukciu a vysokú spoľahlivosť
- sekáč nastaviteľný v 6 polohách
- antivibračný systém a mäkčený povrch oboch rukovätí zvyšuje komfort pri držaní
- prachuvzdorný spínač s aretáciou
- predná rukoväť otočná v rozsahu 360°
- nízka hmotnosť kladiva je výhodou najmä pri dlhodobej práci
Na stiahnutie
Návod 8790300
Dokumentácia 8790300
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia
sekanie s príklepom
kufor
otáčanie sekáča
zámok sekáča
tvar uchytenia
sekanie s príklepom
kufor
otáčanie sekáča
zámok sekáča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekacie a vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126990349 |
| hmotnosť: | 5,5kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50-60Hz |
| počet úderov: | 3100/min |
| príkon: | 1200W |
| príslušenstvo: | 8790300C: uhlíky 2ks |
| sila úderu: | 14J |
| úchyt: | HEX 17mm |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.