Kladivo vŕtacie a sekacie, SDS-max, príkon 1350W, 14J, antivibračná rukoväť
Kód: 8790101Podrobný popis
Výkonné vŕtacie a sekacie kladivo pre náročné vŕtanie a sekanie do betónu a muriva. Veľká sila úderu zaručuje vysoký vŕtací a sekací výkon. Antivibračná rukoväť umožňuje komfortnejšiu prácu a znižuje únavu pri dlhšom používaní.- svetelná signalizácia pri zapnutí do siete a varovanie pri opotrebovaných uhlíkoch
- kladivo sa automaticky vypne pokiaľ sú opotrebované uhlíky
- antivibračný systém znižuje vibrácie a únavu pri práci
- kladivo je vybavené 12-stupňovým zámkom sekáča, ktorý drží sekáč pri sekaní v rovnakej polohe
- nezávislá 6-stupňová regulácia otáčok a príklepov a systém stáleho udržovania otáčok
- prachotesný vypínač
Na stiahnutie
Návod 8790101
Dokumentácia 8790101
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS MAX
vŕtanie s príklepom
príklep
regulácia otáčok
zámok sekáča
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
kufor
zámok sekáča
udržiavanie rovnakého výkonu
Autostop
antivibračný systém
tvar uchytenia: SDS MAX
vŕtanie s príklepom
príklep
regulácia otáčok
zámok sekáča
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
kufor
zámok sekáča
udržiavanie rovnakého výkonu
Autostop
antivibračný systém
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekacie a vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126979641 |
| hmotnosť: | 7,4kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 48mm |
| max. vykružovanie do muriva: | 120mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| optimálne vŕtanie do betónu: | 22-40mm |
| otáčky: | 250-500/min |
| počet príklepov: | 1900-3000/min |
| príkon: | 1350W |
| sila úderu: | 14J |
| úchyt: | SDS-MAX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.