Kladivo vŕtacie a sekacie, SDS-plus, 1050W, 4,5J, kufor
Kód: 401233Podrobný popis
Vŕtacie kladivo SDS-plus s energiou úderu 4,5 J je výkonný a univerzálny nástroj určený na stavebné a montážne práce, najmä na vŕtanie do betónu, kameňa a muriva. Vďaka optimálnemu pomeru výkonu a hmotnosti si poradí s otvormi do betónu až 26mm. Motor s príkonom 1050W zaručuje plynulý chod a stabilné otáčky, zatiaľ čo pneumaticko-mechanický systém príklepu poskytuje vysokú účinnosť vŕtania. Kladivo ponúka tri režimy práce – vŕtanie, vŕtanie s príklepom a sekanie, takže je vhodné na širokú škálu úloh – od montáže kotevných prvkov až po odstraňovanie obkladov či omietok. Ergonomická rukoväť s mäkkým protišmykovým povrchom a prídavná otočná rukoväť zaisťujú komfort, presnosť a bezpečné ovládanie. Preklzová spojka chráni používateľa aj stroj pred spätným rázom pri zablokovaní vrtáku.- sila úderu 4,5J
- vhodné na vŕtanie do betónu, kameňa, tehál
- pneumaticko-mechanický systém príklepu
- vŕtanie, vŕtanie s príklepom a sekanie
- ergonomická rukoväť
- preklzová spojka
- otočná rukoväť 360°
Na stiahnutie
Návod 401233
Dokumentácia 401233
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595703611605 |
| hmotnosť: | 4,3kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 26mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 30mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| max. vykružovanie do muriva: | 68mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 1050/min |
| počet príklepov: | 4200/min |
| príkon: | 1050W |
| sila úderu: | 4,5J |
| úchyt: | SDS-plus |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.