Kladivo vŕtacie a sekacie, SDS-plus, príkon 1050W, 5 J, kufor
Kód: 401232Podrobný popis
Vŕtacie kladivo určené na vŕtanie a stredne ťažké sekanie do muriva, obkladu či omietok.- režim vŕtania s príklepom alebo bez príklepu
Na stiahnutie
Návod 401232
Dokumentácia 401232
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
otáčanie sekáča
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
otáčanie sekáča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126939577 |
| hmotnosť: | 4,6kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 32mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 40mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 900/min |
| počet príklepov: | 4000/min |
| príkon: | 1050W |
| sila úderu: | 5J |
| úchyt: | SDS plus |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.