Kladivo vŕtacie a sekacie, SDS-plus, príkon 1500W, 5,5 J, kufor
Kód: 8890207Podrobný popis
Výkonné vŕtacie a sekacie kladivo pre vŕtanie do betónu a muriva a ťažšie sekacie práce do muriva. Veľká sila úderu zaručuje vysoký vŕtací a sekací výkon. Antivibračná rukoväť umožňuje komfortnejšiu prácu a znižuje únavu pri dlhšom používaní.- kladivo je vybavené zámkom sekáča, ktorý udržuje sekáč pri sekaní v rovnakej polohe
- celoodpružená rukoväť znižuje únavu pri práci
- dômyselné skľučovadlo SDS-plus nielen spoľahlivo drží používaný nástroj a umožňuje jeho rýchlu výmenu, ale dáva možnosť nastavenia sekáča pod uhlom pre sekanie šikmých drážok
- stroj dodávame v masívnom kufri s príslušenstvom, ktoré obsahuje 2 sekáče a 3 dlhé vidiové vrtáky
Na stiahnutie
Návod 8890207
Dokumentácia 8890207
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
zámok sekáča
kufor
zámok sekáča
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
zámok sekáča
kufor
zámok sekáča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126967112 |
| hmotnosť: | 5,5kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 32mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 40mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 800/min |
| počet príklepov: | 4200/min |
| príkon: | 1500W |
| sila úderu: | 5,5J |
| úchyt: | SDS plus |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.