Kladivo vŕtacie a sekacie, SDS-plus, príkon 800W, 2,5J, kufor
Kód: 401223Podrobný popis
Na vŕtanie do betónu a muriva, sekanie do pórobetónu a muriva, okrem betónu, osekávanie obkladov a omietok.- kladivo je vybavené zámkom sekáča, ktorý udržuje sekáč pri sekaní v rovnakej polohe
Na stiahnutie
Návod 401223
Dokumentácia 401223
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
zámok sekáča
otáčanie sekáča
ľavý/pravý chod
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
kufor
zámok sekáča
otáčanie sekáča
ľavý/pravý chod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126974219 |
| hmotnosť: | 3,1kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 26mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 32mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0-1050/min |
| počet príklepov: | 0-4700/min |
| príkon: | 800W |
| sila úderu: | 2,5J |
| úchyt: | SDS plus |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.