Leštička uhlová, príkon 1100W, priemer 180mm
Kód: 8892500Podrobný popis
Leštička je určená na leštenie za sucha napr. automobilov, podláh, chrómovaných povrchov, taktiež na voskovanie alebo odstraňovanie vodného kameňa. Leštičku je možné, s použitím brúsneho papieru na nosnom kotúči či iným kotúčom, použiť aj na odstránenie povrchovej úpravy, napr. farby, laku, korózie, patiny a pod. Je vybavená systémom pozvoľného rozbehu a elektronickým systémom udržovania stálej rýchlosti.- ergonomická D rukoväť umožňuje jednoduché držanie leštičky v ľubovoľnej polohe
- jednoduché nastavenie otáčok pomocou dotykových tlačidiel s digitálnym displejom
- vďaka nízkej hmotnosti leštičky je práca s ňou príjemnejšia
- elektronický systém udržovania stáleho výkonu zaisťuje rovnaký výkon leštičky aj pri nízkych otáčkach a dovolí pracovať rovnako efektívne ako pri vysokých otáčkach
- suchý zips pre uchytenie rôznych typov leštiacich kotúčov
- súčasťou balenia je leštiaci kotúč z ovčieho rúna
- štandardný závit vretena M14 umožňuje inštaláciu aj iných kotúčov
Na stiahnutie
Návod 8892500
Dokumentácia 8892500
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer kotúča
regulácia otáčok
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
priemer kotúča
regulácia otáčok
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126967198 |
| ⌀ kotúča: | 180mm |
| hmotnosť: | 2,4kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 1000-3000/min |
| príkon: | 1100W |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.